Toptan Çanta
Resim Ana Sayfa Hakkımızda İletişim
Resim
Yardım

3D Secure Güvenlik Sistemi

3D Secure Ödeme Sistemi
 
 
 
Visa ve Mastercard ın uluslararası geçerliliği olan bu sistem, internet alışveriş dünyasının 3 boyutu olan müşteri, kart sağlayıcısı banka ve işyeri arasındaki bilgi akışını alışveriş esnasında özel şifre ve anahtarlar sayesinde güvenle sağlayarak kart hamilinin ve işyerinin gerçekliğini doğrular.
Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.
3D security sisteminde, müşteriler herhangi bir ödeme işlemi sırasında kart sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek, Kredi Kartına ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir.
Böylelikle kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV bilgileri başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifreyi sadece kart sahibi bildiği için ve kendi bankanızın web sitesi dışında kullanmadığı için elektronik güvenliği sağlanmış oluyor.
3D Secure Ödeme Sistemini kullanabilmeniz için;
Kart bilgilerinizi girdikten sonra devam tuşuna basarak kartınızın kayıtlı olduğu bankanızın sayfasına yönlendirilirsiniz ve bu aşamada banka tarafından sisteme kendinizi doğrulamanız, kayıt yaptırmanız ve Kişisel Güvenlik Mesajınızı belirlemiş olmanız gerekmektedir.
Bankalar sizlere içinde bulunduğunuz duruma göre farklı kolay kayıt aşamaları oluşturmuştur. Alışverişiniz esnasında da sisteme kayıt olabilirsiniz. Böylece tüm güvenli sitelerde risk almadan alışveriş yapabilmeniz için tüm koşullar sağlanmış olacaktır.
Garanti Bankası için;
https://3dsecure.garanti.com.tr/acs/enroll adresinden veya 444 0 333 numaralı telefondan müşteri temsilciniz ile görüşerek kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası için;
https://acs.yapikredi.com.tr/TDSecureWeb/registration/enrollmentIndex.do adresinden veya 444 0 444 numaralı telefondan müşteri temsilciniz ile görüşerek kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.
Akbank için;
VISA Kredi Kartı için
https://secure6.arcot.com/vpas/akbank_vbvisa/enroll/index.jsp?locale=tr_TR&bankid=967
MASTER Kredi Kartı için
https://secure6.arcot.com/vpas/akbank_sc/enroll/index.jsp?locale=tr_TR&bankid=877
adresinden veya 444 25 25 numaralı telefondan müşteri temsilciniz ile görüşerek kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.
İş Bankası için;
http://www.isbank.com.tr/content/TR/Kartlar/Maxinet-99-364.aspx adresinden veya 444 02 02 numaralı telefondan müşteri temsilciniz ile görüşerek kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.
Finansbank için;
http://www.finansbank.com.tr/kartlar/kredi-kartlari/uc-kat-guvenli-sistem.aspx adresinden veya 444 0 900 numaralı telefondan müşteri temsilciniz ile görüşerek kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.
HSBC Bankası için;
http://www.advantage.com.tr/kesfet/guvenli_alisveris.asp adresinden veya 444 0 111 numaralı telefondan müşteri temsilciniz ile görüşerek kayıt işlemini yaptırabilirsiniz.
Şuanda tüm dünyada, müşterilerin internet üzerinden güven içerisinde alışveriş yapabilmeleri için tercih edilen, internet ödeme sistemleri içerisinde en güvenli yapı olarak kabul edilen 3D Secure Sistemini siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunduk. Çünkü siz değerli müşterilerimizin kredi kartı bilgilerinin güvenliği bizim için önemlidir.
3D Secure Ödeme Sistemi sayesinde kart bilgileriniz başkalarının eline geçse bile kart hamiline özel Şifre ve Kişisel Güvenlik Mesajını bilinmediği için kartınızla harcama yapamaz.
3D Secure Sistemi Hakkında herhangi bir sorununuzda bize info@cantasatisi.com e-mail adresinden ulaşıp sistem hakkında bilgi alabilirsiniz.
 
E-Posta Üyeliği
Yeniliklerder haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
E-posta adresiniz :
Çanta
Sipariş İşlemleri
Çanta Sipariş İzleme
Çanta Sipariş Yardım Formu
Çanta Ödeme Bildirim Formu
Çanta
Alışveriş İşlemleri
Çanta Alışveriş Sepeti
Çanta Alışveriş Listesi
Çanta Alarm Listesi
Çanta
Yardım
Çanta Sık Sorulan Sorular
Çanta Para Puanlar
Çanta Online Ödeme Formu
EKİP TEKNOLOJİ BİLİŞİM HİZMETLERİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
Bakırcılar Sanayi Sitesi Açelya Cad. No:17 K:6 Yakuplu-Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel : +90 (212) 876 7 876 Tel : +90 (212) 876 7 444 Tel : +90 (505) 4518474 Fax : +90 (212) 603 7871 - E-Mail : info@cantasatisi.com
Ana Sayfa Hakkımızda Haberler S.S.S Site Haritası İletişim
Copyright © 2011 cantasatisi.com
Resim

Türkiye'nin En Büyük Toptan Çanta Sitesi


En güzel çanta modellerini burada bulabilirsiniz.
Toptan Çanta - Wholesale Handbags - Großhandel Handtaschen - Topdan Çantalar - Handbags shumicë - Търговия на едро чанти - մեծածախ ձեռքի պայուսակ - gros sacs à main - veleprodaja torbe - borse all'ingrosso - genţi de mână en-gros - оптовые сумки - велепродаја ташне - veľkoobchod kabelky - debelo torbice - оптові сумки - χονδρικές τσάντες - الجملة حقائب اليد